קייטרינג לחתונה

בדרכם להתחתן? קודם כל - מזל טוב! אם אתם בעמוד הזה כנראה שהחלטתם לא ללכת בדרך הרגילה והמוכרת של "אירוע באולם" בצורה מסורתית ונפוצה. אתם רוצים משהו שונה, משהו ייחודי. אתם רוצים גיוון. וזה מצויין, זה בדיוק מה שאנחנו נותנים!

רוצים שירות הסעדה (קייטרינג) טעים לחתונה?

קייטרינג אנגלר - קיים כבר מאז שנת 1999 ויש לנו ברזומה מאות חתונות מוצלחות שהיינו הספק שלהם וקיבלנו רק פידבקים חיוביים.

איך לבחור את החברת קייטרינג לחתונה שלא תקרע את הכיס?

  1. כמה אנשים? כמה אנשים מגיעים אליכם לחתונה / לאירוע? זה אחד מהשלבים היותר ראשונים של כל זוג שרוצה להתחתן. לשבת, לבד, ביחד, עם ההורים, עם מי שתרצו, ולתכנן כמה אנשים מגיעים. למה זה חשוב? ככה מי שמספק את האוכל יוכל להתארגן בהתאם ולקנות מספיק מצרכים בשביל שיהיה מספיק אוכל לכולם ולמנות הרזרבה.
  2. כמה אתם מוכנים להשקיע? כמו בכל תחום אחר, גם בתחום האוכל יש תחרות. וזה בסדר גמור. אבל אתם צריכים להבין שיש הבדלים לא קטנים במחירים בין קייטרינג "יוקרתי" לבין "עממי" שמספק את העבודה ולפעמים אפילו יותר משביע. תעשו את החקר שוק ותבדקו מה המחירים בעוד כמה מקומות, לפני שאתם סוגרים עם חברה מסויימת.
  3. לוקיישן לוקיישן לוקיישן. המיקום זה גם נושא חשוב במחיר של המנה. אם לדוגמא אתם גרים בצפון ומזמינים מספק מהמרכז, ככל הנראה הוא ייעלה לכם קצת יותר מאשר אם הייתם בוחרים ללכת עם אחד מהאזור שלכם. כי יש עלויות שינוע ועוד כמה דברים...
  4. טעימות. שמעתם מחבר או מקרוב משפחה או אפילו דרך האינטרנט על חברת מזון שמעניין אותכם? מצויין! תרימו טלפון, חייגו למספר שלהם ותשאלו אותם מתי אפשר לבוא לקבוע טעימות. הרוב המוחלט יסכימו וזה גם יהיה באירוע של מישהו אחר.
  5. תאריך. גם התאריך כמו המיקום הוא עניין רלוונטי לשיקול הכלכלי של כל העסק הזה. אם אתם מתחתנים בשישי בצהריים או בשני בערב - יש הבדל לא קטן במחירים.
  6. מה אוכלים? תחליטו אתם בעצמכם מה אתם רוצים לספק לאורחים שלכם. ארוחה בשרית? אולי חלבית? אולי רק קייטרינג על האש? אצלנו בקייטרינג אנגלר אנחנו מומחים בבשר.
    יודעים איך לעשות אותו בצורה מושלמת.
  7. אל תתפשרו. בזמן שאתם הולכים לבדוק את הטעימות ועוד כמה דברים - דרשו לדעת מתי הירקות והפירות נקנו, בכדי שתוכלו לאמוד בערך מה רמת הטריות והנקיות שלהם.
  8. קבלו תפריט. ישבתם עם המנהל של החברה, הסביר לכם את הכל - הכל טוב ויפה. בקשו גם תפריט מסודר שבו כתוב כל מה שהוא מבטיח, כדי שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך.

 

תזכרו - החתונה היא אחד האירועים היותר חשובים שלכם. אל תתפשרו עם אוכל זול רק כי הוא זול. אל תתנו לאורחים שלכם לדבר בצורה לא מחמיאה על החתונה שלכם ולעשות רושם לא טוב. תמנעו את הכל, תזמינו חברה מקצועית שמבינה מה היא עושה ועושה את זה כמה שנים טובות (כמונו, 18 שנה ניסיון וסופרים...) ויודעת לבשל בצורה מצויינת. אלו הטיפים נכון לעכשיו בהקשר של הזמנת קייטרינג לחתונה.אם אתם רוצים עוד מוזמנים לשוטט בשאר האתר שלנו אנחנו מביאים עוד כמה רעיונות שימושיים על מה לעשות בחתונה.

אם אתם רוצים כבר לקבוע מפגש טעימות איתנו כל מה שנשאר לכם לעשות זה להשאיר את הפרטים בטופס למטה או להתקשר: 0502707070

לפרטים והזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו - עופר: 050-2707070