קייטרינג לבר מצווה

מזל טוב! הילד עוד מעט בן 13 שנים. זה אומר שמאותו יום, הוא ילד גדול ובוגר, ואחראי על עצמו ומתחיל לקחת אחריות על המעשים שלו. ישבתם וחשבתם עם עצמכם ועם הילד - מה הבר מצווה שהוא רוצה? אולם כמו כולם? אולי בבית עם כמה משפחה וחברים? אולי בעלייה לירושלים ובכותל? גן אירועים? וילה עם חברים??

בכל מקום שלא תיהיו - צריך לאכול מסודר בבר מצווה.

בין אם זה עם כל המשפחה המורחבת והחברים מהכיתה, רק החברים, או רק אתם, חתן הבר מצווה והאחים שלו - אין ספק שצריך לדאוג לאוכל. אם אתם חוגגים באולם (תלוי באיזה אולם) לרוב לא תצטרכו קייטרינג לבר מצווה. אבל אם אתם חוגגים בכל מקום אחר, בו יש כמות מסויימת של אנשים (לרוב 20+, שזה כבר מצריך הכנות מיוחדות של אוכל לכולם) שירות קייטרינג לבר מצווה זה דבר הכרחי. מדוע? כי אין לכם את היכולת לבשל ללא מעט אנשים בו זמנית. או שאתם רוצים שכולם יאכלו ביחד באותו זמן. או שפשוט סתם אין לכם זמן או רצון להתחיל לעמוד ולבשל במטבח...

אז מה הפתרון? שירות הסעדה איכותי לחגיגת גיל 13!

להזמין שירות קייטרינג. אבל יש כמה שלבים שתצטרכו לעשות בשביל להזמין אחד כזה.

לעשות דוח של כמה אנשים תיהיו באירוע - זה לא חייב דוח מפורט באקסל או משהו בסגנון. אפשר גם על דף פשוט - הכי חשוב, שתדעו כמה אנשים (בוגרים וילדים) מתווכנים להגיע לבר המצווה, כדי שנוכל להתארגן בהתאם.

מה התאריך? חשוב שתיהיו סגורים על התאריך מתי שאתם רוצים לחתום חוזה עם החברת קייטרינג. כדי שנוכל להתארגן כמו שצריך עם כל המצרכים והאנשי צוות.

מיקום? בנוסף לתאריך, אחד הפרמטרים היותר חשובים בקביעת המחיר הוא המיקום. אם לדוגמא אתם גרים בצפון הרחוק ומזמינים שירות של אוכל מוכן מראשון לציון, ככל הנראה שהוא ייעלה יותר מאשר מחברה אחרת באיזור שלכם.

בשרי או חלבי - אחרי שהחלטתם על תאריך ומיקום - חשוב גם לדעת מה יהיה סגנון הקייטרינג. ברוב האירועים האורחים בוחרים בבשרי, אבל יש לנו גם מטבח נפרד וכשר לחלבי (גם הבשרי אצלנו כשר).

להחליט מה לאכול - יש לנו בקייטרינג אנגלר מגוון תפריטים שמתאימים לכל מיני אירועים, חתונה, אירוע עסקי וכדומה - תחליטו מתוכם מה הכי מתאים לכם, ונכוון אתכם במה הכי נכון להזמין לפי דעתנו וניסיוננו (שהוא מאז 1999). וזהו. אלו רוב השלבים הקריטיים בשביל שיהיה לכם אוכל מוכן ע"י מקצוענים בזמן ובצורה המתאימה שאתם רוצים, ומגיע עד אליכם לאירוע.

אז התקשרו אלינו עוד עכשיו : 0502707070 או השאירו פרטים בטופס שלמטה ודברו איתנו.

לפרטים והזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו - עופר: 050-2707070