טיפים לבחירת חברת קייטרינג

במדינת ישראל, ובכלל בלוח השנה היהודי, אין חודש שבו אין חג. החודש היחידי הוא חשוון, ולכן קוראים לו מר-חשוון. כל חודש יש לנו לפחות חג אחד משמעותי. וגם בלי החג, כל שבוע יש את היום השביעי, השבת.

מה מאחד את אותם אירועים?

אוכל טוב ושמחה רבה. אוכל מאחד בין אנשים. לכן בכל חג יש "סעודה". בפורים, בפסח, ואפילו לפני צומות יש "סעודה מפסקת". כמו שנאמר ע"י ג'ורג' ברנרד שו - "אין אהבה רצינית יותר מאהבת המזון." אין מה לעשות, אוכל מקרב בין אנשים ואנחנו אוהבים להיות קרובים למשפחה ולחברים הקרובים שלנו. אבל...לא תמיד יש אפשרות להכין את הכל לבד. אם יש לדוגמא שבת חתן או איזה שהוא אירוע אחר כמו בר מצווה, אתם לבד, אפילו עם עוד 2 דודות, לא תצליחו להכין אוכל ל 100-200 איש. לכן הפתרון הכי קל ויעיל - הוא לקחת חברת קייטרינג.

אז הנה כמה טיפים בשביל איך לבחור חברת קייטרינג בשבילכם.

1. בחרו חברה עם ניסיון - אצלנו בקייטרינג אנגלר אנחנו עובדים מאז שנת 1999, זה קרוב ל 18 שנה של ניסיון במטבח ובשירותיות.

2. קבלו המלצות - תשאלו אנשים אחרים מהמשפחה או כמה חברים שעשו אירוע לא ממזמן, ותשאלו אותם. הרבה פעמים יש אנשים שיותר אוהבים לבדוק מאשר אנשים אחרים - תנצלו את זה ותשתמשו בידע שהם אספו בשביל לעשות בחירה חכמה ונבונה.

3. לכו לטעימות - חלק מהחברות שמתעסקות באוכל באופן שוטף מוכרים את האוכל בעוד כמה מקומות על בסיס קבוע - בררו איזה מקומות ותלכו לבדוק. או שתבקשו ישר מהקיירטינג אפשרות לערב טעימות.

4. איכות וטריות - שימו לב כשאתם הולכים ובודקים את האוכל, שהכל טרי. מהלחמניות של ההתחלה והסלטים ועד לקינוחים. לא מעט חברות ממחזרות מהיום הקודם אם נשאר להם..תוודאו שאצל החברה שאתם לוקחים זה לא ככה.

5. חברה שעושה גם אירועים עסקיים - אירועים עסקיים דורשים יותר "SHOW" (מופע,הצגה) מאשר אירוע משפחתי. אם הקייטרינג שאתם לוקחים עושים גם אירועי חברה, זה מעיד שהם על רמה גבוהה ולא מתפשרים.

6. שירות - אם יוצא לכם לבדוק את הקייטרינג, תנסו שזה יהיה באירוע אמיתי של מישהו אחר. ככה אם יש דברים שאומרים לכם אבל לא מקיימים תוכלו לדעת - כמו למשל - טיב ואדיבות המלצרים והעזרה שלהם.

7. בדקו מה זה כולל - דרשו רשימה מפורטת של מה כולל התפריט - מהסלטים ועד לקינוח, איזה סלטים אתם מקבלים, האם עוף שניצל ובשר לכל אחד מהנוכחים זה נחשב מנה או רק אחד מהם, איזה שתייה מגיע לכם?

8. מי מביא פיצוחים וחד"פ? - כמו כל אירוע שכולל לא מעט אנשים, רוב הציבור יעדיפו לאכול בצלחות וסכו"ם חד פעמי. לכן צריך לוודא מי מביא את הכלים האלו. ואם אתם מעוניינים בקינוחים ופיצוחים - תבדקו אולי מגיע לכם גם את זה.

אם אתם רוצים לתאם אירוע - דברו איתנור עוד היום - אנחנו זמינים - התקשרו כעת: 0502707070 :)

לפרטים והזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו - עופר: 050-2707070