קייטרינג על האש

מכירים את זה שאתם רוצים לעשות עם החברה איזה מפגש מלווה בבשר טוב? אבל אז אתם מתחילים לשאול אותם..אחד אומר שלא בא לו בשר עכשיו...השני אומר שאין לו כח שוב לעמוד על המנגל, השלישי לא רעב בכלל... אולי אתם מכירים את המשפטים הבאים? "שמישהו אחר יהיה על האש במקומי!" "בוא תהפוך את זה שנייה, אני הולך להתפנות רגע"...

במיוחד בשביל זה קמנו עם פתרון. לא עוד להסריח מעל האש. לא עוד לעמוד מעל ולהפוך כנפיים בזמן שכל החברים מבלים בצד על בקבוק בירה. הפעם, אנחנו נעשה את העבודה המקצועית בשבילכם. אתם תשבו ותהנו מהאוכל כמו שצריך.

מה זה אומר גרילמן? מישהו שעושה בשבילך (קייטרינג) את העל האש!

אז ככה, מכיוון שראינו שזה קורה בלא מעט מקומות שהרבה אנשים רוצים לעשות על האש -  אבל אף אחד לא באמת רוצה להיות עם המנגל ולנפנף תמידית, נוצר הפתרון. והוא מאוד פשוט - שיהיה מישהו, שלא קשור אליכם, שייעשה את זה בשבילכם. כן, מישהו חיצוני שייעמוד וימנגל (ויספוג את כללל העשן...) יהיה שם ויעשה את העבודה הקשה. מה אתם מקבלים בתמורה? שקט... הנאה... כיף... אתם נהנים מהבשרים על האש הכי טובים, משובחים, טריים וכשרים שממונגלים בצורה הכי טובה שיכולה להיות.

איזה חג ישראלים הכי אוהבים? חג שיש בו בשר וכולם עושים על האש...

את יום העצמאות! יש יום חופש מהעבודה, וכולם (כולל כולם) יוצאים החוצה לבלות, בכל חורשה ולפעמים גם באמצע כביש של שכונה קטנה, יש מנגלים בכל פינה. למה?
כי אנחנו אוהבים בשר.אז מה יותר טוב מזה? גם לאהוב בשר, גם שיש מישהו אחר שממנגל בשבילך... בנוסף, להיות גרילמן ולעשות קייטרינג על האש זו לא משימה פשוטה בכלל. צריך לדעת באיזה מידה לצלות את הבשר, כמה זמן הוא צריך להיות על המנגל, איך לתבל אותו בצורה טובה וטעימה. למזלכם, אנחנו מומחים בזה בקייטרינג אנגלר ואנחנו יודעים בדיוק איך לעשות את כל הדברים האלה. בסופו של דבר, יש הבדל דיי גדול בין מנגל שמישהו עושה כתחביב פעם בכמה חודשים, לבין מישהו שעושה את זה כמעט כל שבוע.

ואת ההבדל - מרגישים בטעם. אנחנו צולים את הבשר במתקנים מיוחדים - לרוב מתקנים אמריקאיים איכותיים. אנחנו יודעים את הסוד למתכון המדוייק שיוצא טעים כל פעם מחדש. אם צריך, אנחנו נמנגל לכם על האש גם דגים וירקות מכל הסוגים. אנחנו בוחרים את הבשר הכי אופטימלי והכי טעים. לא מתפשרים על איכות ובטח שלא על טריות. והכי חשוב - שירות. אנחנו עושים את הכל בכיף ובאהבה ואוהבים כל לקוח שלנו כמו שהלקוחות אוהבים בשר.

אז למה אתם מחכים? הרימו אלינו טלפון עוד היום וקבלו קייטרינג מקצועי לעל האש עד לבית!

התקשרו כעת: 0502707070

לפרטים והזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו - עופר: 050-2707070