חברת קייטרינג "אנגלר" הוקמה בשנת 1999 על ידי אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום המזון והמשקאות ובתחום הפקת האירועים.
קייטרינג "אנגלר" מספקת שירותי קייטרינג מקצועי ורענן הנהנה לחדש ולהתחדש במגוון מטעמים.
החברה שותפה בהפקת אלפי אירועים כגון: קבלות פנים מסיבות חברה אירועי השקה כנסים ימי כיף לעובדים חתונות אירועי שטח ועוד מכל סוג ובכל סדר גודל.
הצוות המקצועי שם דגש מיוחד על התאמת המזון והשירות באופן אישי לכל לקוח על פי סוג האירוע אופי המוזמנים וכמובן - על פי בקשותיו המיוחדות של הלקוח.
קייטרינג "אנגלר" מקפידה במיוחד על איכות ועל טריות המזון שהיא מגישה על העסקת צוות עובדים מקצועי ומיומן ועל שירות ברמה גבוהה.


ברים מהודרים ותפאורה מתאימה בשילוב מגוון הטעמים המראות וניחוחות המזון יוצרים את האווירה המופלאה לאירוע מושלם שלא יישכח. במהלך העשור האחרון השתתפנו באירועים רבי משתתפים רבים, קבלות פנים, מסיבות חברה, הרמות כוסית, "שוברי שגרה", השקת מוצרים, ימי כייף, כנסים, תערוכות, אירועי שטח, פסטיבלים, מסיבות וחתונות ונהננו מכל אירוע.  החדשנות המתמדת, שילוב הטעמים, המקצוענות בשירות והיכולות הלוגיסטיות שלנו מאפשרות לנו לתת מענה לכל אירוע ובכל מקום בארץ, גן אירועים, מקומות בטבע על ראש ההר או בוואדי במדבר - בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הצוות המקצועי שם דגש מיוחד על תכנון האירוע, התאמת אופי האירוע לכל לקוח, הקפדה על איכות, טריות ושינוע המזון.  על לקוחותינו נמנות החברות המובילות במשק שהפכו במרוצת השנים ללקוחות נאמנים, שחוזרים ועובדים בשיתוף פעולה הדוק.

במה אנחנו מיוחדים

• מתמחה באירועים רבי משתתפים ואירועים בפריסה ארצית
• תפריט עמדות מיוחדות לאירוע צלחת מזלג מושלם.
• תפריט חתונה במחיר מיוחד.
• ימי כיף לחברות - בשטח, בברכה, או במשרדי החברה.
• כנסים וקד"ם.

 

במדינת ישראל, ובכלל בלוח השנה היהודי, אין חודש שבו אין חג. החודש היחידי הוא חשוון, ולכן קוראים לו מר-חשוון. כל חודש יש לנו לפחות חג אחד משמעותי. וגם בלי החג, כל שבוע יש את היום השביעי, השבת.

מה מאחד את אותם אירועים?

אוכל טוב ושמחה רבה. אוכל מאחד בין אנשים. לכן בכל חג יש "סעודה". בפורים, בפסח, ואפילו לפני צומות יש "סעודה מפסקת". כמו שנאמר ע"י ג'ורג' ברנרד שו - "אין אהבה רצינית יותר מאהבת המזון." אין מה לעשות, אוכל מקרב בין אנשים ואנחנו אוהבים להיות קרובים למשפחה ולחברים הקרובים שלנו. אבל...לא תמיד יש אפשרות להכין את הכל לבד. אם יש לדוגמא שבת חתן או איזה שהוא אירוע אחר כמו בר מצווה, אתם לבד, אפילו עם עוד 2 דודות, לא תצליחו להכין אוכל ל 100-200 איש. לכן הפתרון הכי קל ויעיל - הוא לקחת חברת קייטרינג.

אז הנה כמה טיפים בשביל איך לבחור חברת קייטרינג בשבילכם.

1. בחרו חברה עם ניסיון - אצלנו בקייטרינג אנגלר אנחנו עובדים מאז שנת 1999, זה קרוב ל 18 שנה של ניסיון במטבח ובשירותיות.

2. קבלו המלצות - תשאלו אנשים אחרים מהמשפחה או כמה חברים שעשו אירוע לא ממזמן, ותשאלו אותם. הרבה פעמים יש אנשים שיותר אוהבים לבדוק מאשר אנשים אחרים - תנצלו את זה ותשתמשו בידע שהם אספו בשביל לעשות בחירה חכמה ונבונה.

3. לכו לטעימות - חלק מהחברות שמתעסקות באוכל באופן שוטף מוכרים את האוכל בעוד כמה מקומות על בסיס קבוע - בררו איזה מקומות ותלכו לבדוק. או שתבקשו ישר מהקיירטינג אפשרות לערב טעימות.

4. איכות וטריות - שימו לב כשאתם הולכים ובודקים את האוכל, שהכל טרי. מהלחמניות של ההתחלה והסלטים ועד לקינוחים. לא מעט חברות ממחזרות מהיום הקודם אם נשאר להם..תוודאו שאצל החברה שאתם לוקחים זה לא ככה.

5. חברה שעושה גם אירועים עסקיים - אירועים עסקיים דורשים יותר "SHOW" (מופע,הצגה) מאשר אירוע משפחתי. אם הקייטרינג שאתם לוקחים עושים גם אירועי חברה, זה מעיד שהם על רמה גבוהה ולא מתפשרים.

6. שירות - אם יוצא לכם לבדוק את הקייטרינג, תנסו שזה יהיה באירוע אמיתי של מישהו אחר. ככה אם יש דברים שאומרים לכם אבל לא מקיימים תוכלו לדעת - כמו למשל - טיב ואדיבות המלצרים והעזרה שלהם.

7. בדקו מה זה כולל - דרשו רשימה מפורטת של מה כולל התפריט - מהסלטים ועד לקינוח, איזה סלטים אתם מקבלים, האם עוף שניצל ובשר לכל אחד מהנוכחים זה נחשב מנה או רק אחד מהם, איזה שתייה מגיע לכם?

8. מי מביא פיצוחים וחד"פ? - כמו כל אירוע שכולל לא מעט אנשים, רוב הציבור יעדיפו לאכול בצלחות וסכו"ם חד פעמי. לכן צריך לוודא מי מביא את הכלים האלו. ואם אתם מעוניינים בקינוחים ופיצוחים - תבדקו אולי מגיע לכם גם את זה.

אם אתם רוצים לתאם אירוע - דברו עם קייטרינג אנגלר עוד היום - אנחנו זמינים :)

לפרטים והזמנות

מלאו פרטים ונחזור אליכם, או חייגו - עופר: 050-2707070